s.r.o

 

Zahradní traktor Comfort T 750

 
     
 


Komfortní traktor s pěti rychlostními stupni

 


S novým Zahradním traktorem T 750 značky AL-KO se pro Vás sečení trávy stane radostí. Přístroj je osazen výkonným motorem Tecumseh Enduro OVH 13 PS. Nejmodernější technika, vysoká funkčnost a přesvědčivý design se postarají o optimální výsledek sečení. Bohaté příslušenství k zahradnímu traktoru T 750 z něj učiní univerzálního pomocníka, kterého využijete jak v létě, tak i v zimě. AL-KO zahradní traktor je "ušit přímo na tělo" pro majitele středně velkých zahrad (od cca 600 m2).

POZOR:Tento zahradní traktor je v obchodech nabízen za akční ceny.
Informujte se u svého prodejce !

Vyprázdnění sběrného koše bez námahy
Pohodlné vyprázdnění sběrného koše bez sesedání z traktoru díky otočnému sběrnému koši. Rukojeť lze daleko vytáhnout - tak docílíme působením páky vyprázdnění koše s velmi malým vynaložením síly. Díky řadící páce umístěné vlevo můžeme traktorem volnou rukou během vyprazdňování pohybovat.
Snadné manévrování
Zadní vyhazování trávy a malé rozměry zaručují velkou obratnost tohoto modelu. Díky své šířce 94 cm projede traktor i malými zahradními brankami. Proto můžeme bez problémů sekat i mezi blízko sebe rostoucími keři nebo stromy.
Přední osa kyvadla / - výkyvné žací ústrojí
Optimální kontakt s terénem zabezpečuje i u nerovných ploch přední kyvná osa. Vyrovnává nerovnosti a zabraňuje poškození drny. Také žací ústrojí je volně zavěšeno. Tak se lze vyvarovat poškození např. při nájezdu na okraj chodníku - žací ústrojí můžeme v případě potřeby pozvednout nahoru.
Svařený trubkový rám
Jedinečnost v konstrukci!
Díky robustnímu, kvalitnímu trubkovému rámu(síla materiálu 30 x 2 mm) je garantována vysoká životnost a nadprůměrná stabilita tohoto nového traktoru. Motor, hnací ústrojí, přední osa, žací ústrojí a sloupek řízení mají proto solidní, bezpečné uchycení.